Vokiečių kalbos kursai

Vokiečių kalbos kviečiame mokytis Vilniuje:

  • Grupėse (6 - 8 besimokantieji)
  • Individualiai (1 - 2 besimokantieji)
  • Įmonėse ir įstaigose (visoje Lietuvoje)


Užsiėmimai vyksta: du kartus per savaitę po dvi akademines valandas (90 minučių). Mažose grupėse, individualiai ir įmonėse bei įstaigose galime derinti kitokį mokymų grafiką.

 

Mokymų struktūra: vienam kalbos lygiui skiriame 120 akademinių valandų. Jos yra suskirstytos į 3 atskiras sesijas po 40 akademinių valandų. 40 akademinių valandų trukmės sesija paprastai trunka 2,5 mėnesio (10 savaičių). 10 savaičių trukmės sesija yra trumpiausias kursas, po kurio Jums išduodamas pažymėjimas (išskyrus individualius mokymus ir mokymus įmonėse bei įstaigose, kuomet trukmę deriname kiekvieną kartą pagal Jūsų poreikius). Jeigu pageidaujate - mokymąsi galite tęsti aukštesnio lygio sesijose.

 

Lygiai: šiuo metu kviečiame mokytis pagal 4 lygių programas.


Jeigu niekada anksčiau nesimokėte vokiečių kalbos: kviečiame Jus mokytis I lygio I sesijoje.


Jeigu jau mokėtės vokiečių kalbos anksčiau: prašome Jūsų atlikti testą, kurio rezultatas padės mums parinkti Jums tinkamo lygio grupę (tam, kad mokymasis būtų efektyvus ir įdomus). Testą galime atsiųsti Jums elektroniniu paštu (info@linguaperfecta.lt) arba kviečiame užeiti į mūsų biurą.


Kokie įgūdžiai bus formuojami arba lavinami: kalbėjimas, klausymas, skaitymas, rašymas, gramatika. Mūsų rengiami mokymai yra skirti tam, kad Jūs pradėtumėte ir gebėtumėte komunikuoti, bendrauti. Jeigu Jums reikalingi specialių įgūdžių formavimo arba tobulinimo kursai - maloniai prašome susisiekti su mumis ir mes parinksime Jums kursą.


Pažymėjimas: baigusiems sesiją išduodamas pažymėjimas, parengtas pagal Kalbų mokėjimo metmenis Europoje.

 

Jūsų vokiečių kalbos koordinatorės - 

Gintarė ir Ieva (info@linguaperfecta.lt)

 

 

Dokumento veiksmai